Relacja z Pierwszego Dnia Otwartego 2019

Dzisiaj (9 maja 2019) w naszej szkole odbył się pierwszy z dwóch Dni Otwartych dla kandydatów do naszego liceum.

Na przybyłych uczniów i rodziców czekały między innymi pokazy chemiczne i występy artystyczne, a nasi uczniowie i nauczyciele udzielali wszelkich informacji i oprowadzali po szkole.

W programie dzisiejszego Dnia Otwartego były występy młodych artystów z kółka teatralnego, można było posłuchać też śpiewu chóru szkolnego i oglądnąć występy taneczne. Przy specjalnie przygotowanych stanowiskach istniała możliwość poznać zalety udziału w wolontariacie, dowiedzieć o redagowaniu gazetki szkolnej, usłyszeć o działalności koła debatanckiego, o wymianach zagranicznych i zajęciach informatycznych prowadzonych w naszej szkole.

Choć ten Dzień Otwarty zakończył się, jeszcze w tym miesiącu zorganizujemy dla Was ponownie Dzień Otwarty. Czekamy na Was ponownie 30.05.2019 w godz. 17-20!

Zapraszamy serdecznie!