Dzień otwarty 43 Liceum w Krakowie 15.04.2023

Zapraszamy na dzień otwarty

Zapraszamy w sobotę 15 kwietnia 2023 na Dzień otwarty 43 Liceum w Krakowie.
Czekamy na Was ósmoklasiści od 10:00 do 13:00. Zapraszamy też Waszych rodziców.

Gdzie jesteśmy

Nasze kameralne liceum znajduje się w samym centrum zabytkowego Podgórza.
Najwygodniej dojść do nas z przystanku Podgórze SKA albo z placu Bohaterów Getta.

Klimat Liceum 43

Zobaczycie budynek liceum i piękną zieleń, która go otacza, poczujecie klimat szkoły średniej i zobaczycie klasy, w których się uczymy, salę gimnastyczną, gdzie ćwiczymy i korytarze, gdzie dzieje się wszystko, co najważniejsze.
A przede wszystkim spotkacie nas, czyli Waszych starszych o rok czy o parę lat kolegów i koleżanki.

Spotkaj nas na Dniu otwartym

Pokażemy Wam co robimy i co nas wciąga, opowiemy o klasach i profilach, zajęciach dodatkowych, spotkacie naszych profesorów i Dyrekcję. Może spotkacie przy okazji parę osób z przyszłej klasy?

Podstawówka się kończy. Przychodzi nieznane. Nie daj się zaskoczyć! Już teraz zobacz miejsce, gdzie będziesz się uczyć:)

Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i uczennice XLIII LO w Krakowie

Więcej o rekrutacji na rok 2023/2024

O profilach klas i rekrutacji przeczytasz więcej na podstronie Rekrutacja (dostępna z menu u góry).