Chociaż wakacje tuż , tuż, niektórzy uczniowie ciągle jeszcze aktywnie uczestniczą w szkolnych wydarzeniach.
Dziś mieli okazję zobaczyć polichromię i witraże Wyspiańskiego w kościele franciszkańskim oraz obrazy słynnych polskich malarzy w Sukiennicach.




