Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Dnia 21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem Pani Dyrektor, która podsumowała mijający rok, gratulując uczniom ich osiągnięć i dziękując nauczycielom za ich zaangażowanie i ciężką pracę. Pani Dyrektor szczególnie podziękowała nauczycielom, którzy opuszczają naszą placówkę, wyrażając wdzięczność za ich wkład w edukację i rozwój naszych uczniów.

Podczas ceremonii wręczono uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz dyplomy za szczególne osiągnięcia w nauce, sporcie i działalności społecznej. Był to moment pełen dumy i radości dla wszystkich obecnych.

Głos zabrała także Pani Małgorzata Garcia, przedstawicielka Rady Rodziców, która w imieniu całej Rady złożyła serdeczne podziękowania poszczególnym nauczycielom za ich wyjątkowe wsparcie i wkład w rozwój uczniów.

Po części oficjalnej uczniowie udali się na krótkie spotkanie z wychowawcami, podczas którego otrzymali swoje świadectwa.

Dziękujemy wszystkim za wspaniały rok szkolny. Życzymy Wam wakacji pełnych słońca, przygód i niezapomnianych chwil. Odpoczywajcie, nabierajcie sił i wracajcie do nas z nową energią i uśmiechem na twarzy.

Do zobaczenia we wrześniu!