Dzień Otwarty 2018 za nami – relacja

Dzień Otwarty za nami

Cieszymy się, że Ci, którzy stoją przed trudnym wyborem szkoły, chcieli się z nami spotkać.

W czasie dnia otwartego można było zapoznać się z naszą ofertą, porozmawiać z dyrekcją szkoły, gronem pedagogicznym i uczniami. Była też okazja do posłuchania występów wokalnych, zobaczenia zmagań zespołów w debacie oksfordzkiej oraz przestawienia pt. „A gdyby Hajmon zdążył”. Zwycięzcami debaty okazała się drużyna, która udowodniła, że wolność jest ważniejsza od bezpieczeństwa.

Nie zabrakło też takich atrakcji jak pokazy tańca, wystawa fotografii kółka fotograficznego, kącik wolontariatu gazetki szkolnej „Strefa 43” (wraz ze specjalnym wydaniem przygotowanym na dzień otwarty). Można było również zrobić sobie zdjęcia z logo naszej szkoły w przebraniach w profesjonalnym atelier. Przyszło też wielu absolwentów, którzy przygotowali dla nas występ wokalno-instrumentalny.

Rekrutacja trwa

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zdobywać wiedzę i doświadczenie nie tylko z perspektywy szkolnej ławki, ale też w laboratoriach, na wykładach w krakowskich uczelniach, czy podczas wymiany międzynarodowej! Tych, którzy chcą się nauczyć pewności siebie, otwartości, umiejętności argumentowania swoich racji oraz tych, którzy chcą się rozwijać artystycznie czy działać społecznie.

TA SZKOŁA JEST DLA WAS – ZAPRASZAMY!

Więcej o rekrutacji i wymaganych dokumentach