Gala Otwarcia XV Edycji Szkoły Debaty

Dnia 10 października 2017 roku uczniowie z naszego liceum wzięli udział w Gali Otwarcia XV Edycji Szkoły Debaty organizowanej przez Krakowską Szkołę Mówców.

Szkoła Debaty to projekt edukacyjno-wychowawczy zbierający reprezentantów krakowskich liceów. Chcą oni nauczyć się zasad uczestnictwa i prowadzenia Debat Oksfordzkich.

Młodzież miała okazję zobaczyć debatę na temat „Młodzież powinna rozmawiać na każdy temat”. W XV edycji Szkoły Debaty weźmie udział reprezentacja naszego liceum w składzie Aleksandra Taran, Maciej Mlak, Szymon Stanula i Szymon Rothkegel. Drużynę do konkursu przygotowują tutorzy z Krakowskiego Stowarzyszenia Mówców – Krzysztof Iszczuk i Szymon Turcza. Mamy wymagających przeciwników, ale jak  się uczyć to od najlepszych! Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Debata oksfordzka z udziałem Liceum XLIII w Krakowie

Kolejny wpis o Szkole Debaty