Kwesta dla Alma Spei

Liceum 43 w Krakowie - kwesta dla Alma Spei

Kwestowaliśmy dla Hospicjum dla Dzieci Alma Spei w parafii św. Marii Magdaleny w Kosocicach.

Po każdej mszy świętej 8 października 2017 pod opieką p.B. Mlak i pracownika Alma Spei pani Oli, nasze uczennice Sara, Dorota, Hania i Karolina zbierały datki na potrzeby nieuleczalnie chorych dzieci. Wolontariuszki cieszyły się z każdego wrzuconego pieniążka, a darczyńcy nie zawiedli. Tylu było chętnych do wsparcia kwesty, że czasami  nawet musieli chwilę poczekać, aby wrzucić coś do puszki. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Jutro w siedzibie hospicjum odbędzie się liczenie pieniędzy i najszybciej, jak tylko to będzie możliwe, przekażemy kwotę zebraną od parafian z Kosocic dla małych podopiecznych Alma Spei.

Kwesta dla Alma Spei – galeria zdjęć