Zakończenie roku szkolnego

22 czerwca na szkolnym podwórku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Były gratulacje i nagrody dla wyróżniających się uczniów, które wręczyła Pani Dyrektor. Były podziękowania i wiele serdecznych życzeń dla całego Grona Profesorów oraz pracowników szkoły.

Uczniowie klas trzecich gimnazjum przygotowali program artystyczny, którego motywem przewodnim była szkolna rzeczywistość pokazana z przymrożeniem oka z perspektywy ucznia. Wszyscy dobrze się bawili.

Po raz ostatni byli z nami absolwenci gimnazjum, którzy ze łzami w oczach żegnali swoich wychowawców, nauczycieli i kolegów ze szkolnej ławy. Wszystkim gratulujemy znakomitych wyników,  które osiągnęli na egzaminie gimnazjalnym. Część z nich zostaje w naszym liceum co nas bardzo cieszy 🙂 Tym, którzy wybrali inne szkoły życzymy powodzenia.

I nowa informacja:

WAKACJE!!!!

Koniec roku szkolnego, przed Wami wakacje. Życzymy Wam beztroskiego i radosnego wypoczynku, słońca i uśmiechu  na każdy dzień.

Dyrekcja Szkoły i Grono Profesorów