Pożegnania……

Pożegnanie Gimnazjum

19 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła msza święta w Katedrze Wawelskiej, po której na placu szkolnym miały miejsc pożegnania.  Do historii odeszło nasze GIMNAZJUM NR 35, jedna z najlepszych przez lata szkół na mapie Krakowa. Pożegnaliśmy ostatni rocznik gimnazjalistów, którzy jak zawsze nie zawiedli, zdając egzamin gimnazjalny w 9 staninie – najwyższym! GRATULUJEMY!

Pożegnanie nauczycieli

Żegnaliśmy też wieloletnich nauczycieli szkoły, którzy przechodzą na emeryturę – panią profesor Teresę Pióro, panią profesor Jadwigę Woźny oraz panią profesor Ewę Bogdanowską-Spułę i panią profesor Justynę Witek, które podjęły nowe wyzwania zawodowe. Za wszystkie lata poświęcone szkole i młodzieży DZIĘKUJEMY!

Pożegnanie uczniów

Pani dyrektor wręczyła wyróżniającym się uczniom gimnazjum i naszego nowego liceum nagrody za wybitne wyniki w nauce, a wyjątkową absolwentką ostatniego rocznika gimnazjum została Maria Pazdan uczennica klasy III c.

Część artystyczna

W części artystycznej przygotowanej przez młodzież, pod kierownictwem pani profesor Zofii Mikuś, mieliśmy okazję zobaczyć jak przez wieki zmieniała się uczniowska moda.

Pożegnalny lot

Na zakończenie reprezentanci odchodzącego do historii GIMNAZJUM NR 35 wypuścili w niebo 35 kolorowych balonów 🙂

Pożegnanie roku szkolnego

Całej społeczności szkolnej z okazji rozpoczętych wakacji, słońca na każdy dzień, zasłużonego odpoczynku – życzy Dyrekcja XLIII Liceum Ogólnokształcącego.