XVII edycja Szkoły Debaty

W październiku 2019 roku ruszyła XVII edycja Szkoły Debaty. Nasze Liceum zostało przydzielone w fazie wstępnej do grupy C.

Debatowaliśmy jako drużyna opozycji z przedstawicielami III Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie na temat: Letnie Igrzyska Olimpijskie powinny być w pełni finansowane z budżetu Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego i odbywać się w stałej lokalizacji. W niezwykle trudnej rywalizacji nieco lepsi od naszej drużyny okazali się adwersarze. Ale to dopiero pierwsza z trzech debat – liczymy na sukces w kolejnych pojedynkach słownych.

Za reprezentowanie XLIII LO w pierwszym starciu serdecznie dziękujemy drużynie w składzie: Julia Zając, Wiktoria Łopata, Weronika Wróblewska, Adrian Orzechowski.

Nieustająco trzymamy za Was kciuki!