Świetny start w Szkole Debaty

Szkoła Debaty

Świetny start drużyny XLIII LO w  XV edycji Szkoły Debaty

27 października w V Liceum Ogólnokształcącym nasza drużyna w składzie: Aleksandra Taran, Szymon Rothkegel, Maciej Mlak i Szymon Stanula przygotowana przez tutorów: Szymona Turczę i Krzysztofa Iszczuka zadebiutowała w XV Edycji Szkoły Debaty.

Po zaciętej i wyrównanej walce na mównicy pokonali zespół III Społecznego Liceum Ogólnokształcącego niespotykanym dotąd wynikiem 1:1 w dużych punktach, 160:160 w małych punktach, o zwycięstwie zadecydowały punkty drużynowe (argumentacja, kontrargumentacja, spójność drużyny oraz definicja linii sporu) 25:23 i 24:22.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.

Przeciwnikiem w następnej debacie będą zeszłoroczni zwycięzcy Szkoły Debaty- reprezentacja VIII Prywatnego Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie.

2017-10 Szkoła debaty - XLIII Liceum

Wcześniejszy wpis o tym konkursie

One Reply to “Świetny start w Szkole Debaty”

Comments are closed.