Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

NO I SIĘ ZACZĘŁO…

Trochę później niż zwykle, bo dopiero 4 września, oficjalnie rozpoczęliśmy rok szkolny 2023/24.

W tym celu spotkaliśmy się na placu za szkołą. Nasza p. Dyrektor przywitała wszystkich gorąco, a zwłaszcza pierwszoklasistów oraz kilku nowych nauczycieli, którzy w tym roku zasilili kadrę pedagogiczną 43 LO. Następnie nowi uczniowie poznali swoich wychowawców, z którymi po zakończonej ceremonii udali się do sal na krótkie spotkanie zapoznawcze oraz aby napisać test poziomujący z języka angielskiego. A pozostali uczniowie i nauczyciele jeszcze przez chwilę mogli cieszyć się kończącymi się już niestety wakacjami.

Życzymy wszystkim dobrego roku, zapału i chęci do pogłębiania wiedzy, ale również dobrej zabawy podczas wszystkich działań, jakie czekają na nas w nadchodzących miesiącach.
JK