Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22 odbędzie się 1 września 2021 roku
o godzinie 9.00 na dziedzińcu szkolnym.

Po inauguracji uczniowie klas pierwszych przejdą do sal lekcyjnych na spotkania
z wychowawcami.

Po spotkaniach informacyjnych odbędzie się test poziomujący z języka angielskiego. Test będzie miał formę on-line na platformie Socrativo. Każdy uczeń otrzyma dane do logowania na ww. platformie. Ze względu na formę testu uprzejmie prosimy, aby uczniowie mieli przy sobie telefony komórkowe z dostępem do internetu. W przypadku problemów technicznych uczniom zostanie udostępniona wersja papierowa testu.

Ze względu na warunki epidemiczne przypominamy, że na terenie szkoły uczniowie są zobowiązani do zachowania reżimu sanitarnego, tj.: dezynfekcja rąk, maseczka zasłaniająca nos i usta, własne przybory do pisania.

Jednocześnie prosimy o monitorowanie informacji na stronie szkoły, ponieważ aura może wpłynąć na zmiany w przebiegu rozpoczęcia roku szkolnego.