Olimpiada Zwolnieni z Teorii

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczennica klasy II h, Maja Urbanek, zakwalifikowała się do drugiego etapu olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii. To nie pierwszy w tym roku szkolnym sukces Mai, ponieważ uczennica zakwalifikowała się także do II etapu Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Poniżej zamieszczamy treść listu przesłanego do naszego Liceum:

Szanowna Dyrekcjo!

Mamy przyjemność poinformować, że uczeń z Państwa szkoły, Maja Urbanek, przeszedł do kolejnego etapu olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii.

By dodać uczestnikowi olimpiady energii i motywacji do działania, zachęcamy do świętowania tego sukcesu na forum szkoły. Przed nim jeszcze ostatni etap olimpiady, a okoliczności, w których obecnie żyjemy są niełatwe, więc wsparcie od strony pedagogów i dyrekcji może okazać się niezwykle pomocne w realizacji zadań związanych z olimpiadą.