­čô╗ Audycje Radia Pryzmat

Co dzia┼éo si─Ö w szkole? Jak dzia┼éa┼é samorz─ůd? Czym zajmowali┼Ťmy si─Ö w ci─ůgu roku szkolnego? Jacy s─ů nasi nauczyciele?

Zachęcamy do wysłuchania dwóch audycji radiowych przygotowanych przez naszych uczniów pod kierunkiem dziennikarki p. Anny Worobiec-Toni i prof. Joanny Golc.

Us┼éyszycie mi─Ödzy innymi wywiady z nauczycielami i uczniami naszego liceum, relacj─Ö z meczu, gar┼Ť─ç informacji, kawa┼éki dobrej muzyki i szczypt─Ö dobrego humoru. A wszystko zaprawione naszym zapa┼éem i optymizmem!

Pos┼éuchaj nagrania audycji  o samorz─ůdno┼Ťci…

Audycja o samorz─ůdno┼Ťci z 24.01.2020 w Radio Pryzmat.
Autorzy: Aleksandra Kromka, Margaret Missa, Filip Galos oraz Bruno Fritz.

…i audycji o bezpiecze┼ästwie.

Audycja o bezpieczeństwie z 21.02.2020 w Radio Pryzmat.
Autorzy: Aleksandra Kromka, Maria Matuszewska, Dymitr Krawczuk, Micha┼é K─Öku┼Ť, Oliwia Wo┼éek.

Audycje powsta┼éy w ramach projektu „Szko┼éa w radiu” organizowanego przez Akademi─Ö Dziennikarsk─ů Staromiejskiego Centrum Kultury M┼éodzie┼╝y w Krakowie i internetowe Radio Pryzmat.