📻 Audycje Radia Pryzmat

Co działo się w szkole? Jak działał samorząd? Czym zajmowaliśmy się w ciągu roku szkolnego? Jacy są nasi nauczyciele?

Zachęcamy do wysłuchania dwóch audycji radiowych przygotowanych przez naszych uczniów pod kierunkiem dziennikarki p. Anny Worobiec-Toni i prof. Joanny Golc.

Usłyszycie między innymi wywiady z nauczycielami i uczniami naszego liceum, relację z meczu, garść informacji, kawałki dobrej muzyki i szczyptę dobrego humoru. A wszystko zaprawione naszym zapałem i optymizmem!

Posłuchaj nagrania audycji  o samorządności…

Audycja o samorządności z 24.01.2020 w Radio Pryzmat.
Autorzy: Aleksandra Kromka, Margaret Missa, Filip Galos oraz Bruno Fritz.

…i audycji o bezpieczeństwie.

Audycja o bezpieczeństwie z 21.02.2020 w Radio Pryzmat.
Autorzy: Aleksandra Kromka, Maria Matuszewska, Dymitr Krawczuk, Michał Kękuś, Oliwia Wołek.

Audycje powstały w ramach projektu „Szkoła w radiu” organizowanego przez Akademię Dziennikarską Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie i internetowe Radio Pryzmat.