Zwycięstwa badmintonowe

2017-11 zawody badmintonowe

18 listopada 2017 r. odbyły się zawody w badmintona chłopców. Oczywiście nie zabrakło tam naszych panów w składzie: Wojciech Kowalczyk, Piotr Mlak oraz Łukasz Sowicki.

Nasi uczniowie regularnie uczestniczą w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej organizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Krakowie. Turniej rozpoczęliśmy z przytupem pokonując Gimnazjum 20.

Pierwszy mecz rozegrał Wojciech Kowalczyk wygrywając dwa sety (11:7 ,11:4). Drugi mecz również zakończył się zwycięstwem w setach 2:0 (11:1, 11:4) – tutaj zaprezentował się Łukasz Sowicki. Kolejne pojedynki stoczyliśmy z Gimnazjum 19 oraz Gimnazjum Nazaret. Chłopcy wygrali 4 mecze w fazie grupowej i tym sposobem do fazy play-off weszliśmy z I miejsca.