📻 Zdalne nauczanie – nasza audycja radiowa na żywo

W piątek 11 grudnia 2020 o godzinie 19.00 w Radio Pryzmat radiopryzmat.pl znów usłyszycie naszą audycję.

Zapraszamy na kolejną audycję w ramach projektu „Szkoła w radiu”. Zajmiemy się bardzo ważnym tematem – zdalnym nauczaniem. Zaplanowaliśmy rozmowy o tym, co myślimy o nauce przez Internet, o sposobach sprawdzania wiedzy, o życiu klasy, gdy widzimy się tylko na ekranach. Bądźcie z nami! Zapraszają Aleksandra Kromka, Filip Galos, Michał Kękuś i Bruno Fritz. W rozmowie weźmie udział też prof. Małgorzata Bączak i prof. Joanna Golc.

Po raz pierwszy usłyszycie nas na żywo

Dotąd audycje nagrywaliśmy z wyprzedzeniem. Była szansa coś jeszcze poprawić, nagrać ponownie. Przygotowywaliśmy się jednak specjalnie do tego, by w kolejnej audycji wystąpić na żywo. W ten piątek 11 grudnia 2020 o 19.00.

Aktualizacja: Jesteśmy już po transmisji na żywo w RadioPryzmat.pl
Było bardzo miło spotkać się na chwilę w studio i zdalnie, porozmawiać o tym, co nas teraz dotyczy, czyli o nauce online. Mimo maseczek widzieliśmy swoje uśmiechy.

Bądźcie z nami w radiopryzmat.pl Do usłyszenia!

radiopryzmat.pl Projekt „Szkoła w radio”