Święto Edukacji Narodowej

Liceum 43 w Krakowie, Dzień nauczyciela

Wczoraj odbyła się uroczystość z okazji Święta Edukacji Narodowej przygotowana pod kierunkiem p. Zofii Mikuś połączona z przyrzeczeniem klas pierwszych licealnych.

Zgromadzili się nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie i rodzice, panował uroczysty nastrój. O dekorację zadbały p. Beata Mlak, p. Paulina Warchał i p. Monika Para-Zaborowska. Natomiast sprzętem i nagłośnieniem jak zwykle zajął się wspaniałe Mateusz Major z kl. Ia. Pani dyrektor Bożena Skowronek wręczyła nagrody dyrektora szkoły, potem nastąpiło ślubowanie klas pierwszych.

Część oficjalną prowadziła Aleksandra Taran z klasy III a, następnie część artystyczną Paulina Pławińska i Arkadiusz Jurek z klasy I a.
Akademia była niesamowitym koncertem zadedykowanym nauczycielom i pracownikom szkoły. Zaśpiewali dla nas Zuzanna Konopek i Jakub Adamczak z kl. IIIa a także Aleksandra Siwek z IIb, która dodatkowo zachwyciła nas tańcem. W przerwie mogliśmy posłuchać zabawnego wiersza o zakochanym chemiku wygłoszonego przez Bruna Kurdybowicza z kl. IIIb. Wielką niespodzianką  był występ nauczycieli naszego liceum: p. Justyny Witek i p. Macieja Gomułki, którzy zaśpiewali piosenkę o tutoringu do muzyki z Kabaretu Starszych Panów.

Atmosferę akademii tworzył śpiew i taniec chóru pod kierownictwem p. Justyny Witek.
Występy były bardzo urozmaicone, a wszyscy wyszli pełni uśmiechu.

Ze okazji Święta Edukacji Narodowej Dyrekcja Liceum nr XLIII w Krakowie składa serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom, pracownikom, rodzicom i Wam drodzy uczniowie, równocześnie dziękując za wkład i zaangażowanie w pracę naszej szkoły i tworzenie jej pozytywnej atmosfery.

Liceum 43 - występ z okazji Dnia Nauczyciela

Liceum 43 w Krakowie, Dzień nauczycielaLiceum 43 - śpiew nauczycieli przy okazji Święta Edukacji Narodowej