Ślubowanie klas pierwszych

13 X 2021r. odbyło się ślubowanie klas pierwszych XLIII LO. Po ceremonii Pani Dyrektor Bożena Skowronek złożyła pierwszoklasistom serdeczne życzenia sukcesów w nauce i dobrego samopoczucia w gronie nowych koleżanek i kolegów.

Uroczystość najmłodszych uczniów Szkoły została połączona z obchodami Święta Edukacji Narodowej. W trakcie akademii zostały wręczone Nagrody Dyrektora Szkoły.

Całość obchodów zamknęło humorystyczne przedstawienie pt. „Jeden dzień z życia ucznia” przygotowane przez młodzież z klas I, II i III oraz solowy występ muzyczny uczennicy klasy III.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości i gratulujemy klasom I przyjęcia do społeczności XLIII LO 🙂