Konferencja z filozofii LOGOS W SIECI

W dniu 15 marca 2021 roku  uczniowie XLIII LO przygotowali konferencję wewnątrzszkolną pod nazwą LOGOS W SIECI. Swoje prelekcje wygłosili: Jan Małek (klasa 1a), Nadia Adaś (klasa 1c), Urszula Budziak (klasa 1c), Kalina Chmielewska (klasa 1c), Agnieszka Droździok (klasa 1c), Julia Głuszek (klasa 1c), Estera Ignac (klasa 1c), Gabriela Krawczyk (klasa 1c), Piotr Noworolski (klasa 1c), Nina Strączek (klasa 1c) oraz Izabela Wawrzusiak (klasa 1c). Przebieg konferencji polegał na prezentacji autorskich prac, a jej celem była wymiana poglądów na temat antropologii, estetyki oraz teorii poznania. Głównym założeniem organizatora była aktywizacja i integracja środowiska szkolnego na rzecz promowania kultury bycia i słowa.

Moderator: dr Robert Warchał