Dzień Otwarty Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego

W ramach współpracy z Instytutem Socjologii UJ mamy przyjemność przekazać Uczennicom i Uczniom naszego Liceum zaproszenie na Dzień Otwarty Wydziału Filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego:

Szanowna Pani Dyrektor,
Dyrekcja oraz Pracownicy i Studenci Instytutu Socjologii UJ serdecznie zapraszają Uczniów i Uczennice Państwa Szkoły do udziału w Wirtualnym Dniu Otwartym Wydziału Filozoficznego UJ, podczas którego jednostki tworzące Wydział – w tym Instytut Socjologii- zaprezentują swoją ofertę i działania, odpowiedzą na pytania uczestników i uczestniczek, opowiedzą o studiach i studiowaniu. 
O godzinie 12:10 rozpocznie się prezentacja Instytutu Socjologii. Na godzinne spotkanie składać się będzie 30 minut prezentacji o jednostce i ofercie studiów, 15 minut moderowanej rozmowy oraz 15 minut sesji QA, następnie przez pół godziny przedstawiciele IS UJ będą odpowiadać na indywidualne pytania w pokoju na MsTeams. Link do spotkania w MsTeams pojawi się podczas transmisji w komentarzach na Facebooku.
Wydarzenie będzie transmitowane na fanpage’u Instytutu Socjologii UJhttps://www.facebook.com/instytut.socjologii.UJ
kanale Youtube Wydziału Filozoficznego UJ: https://www.youtube.com/channel/UCHNldxZIeD8eh-8YDL7W8WA
oraz fanpage’u Wydziałuhttps://www.facebook.com/filozoficznyUJ
By wziąć udział w Dniu Otwartym, wystarczy wejść na jedną z powyższych stron i oglądać transmisję. Równocześnie będzie możliwość zadawania pytań w komentarzach pod transmisją na Facebooku. Po transmisji, od godziny 13:10, będziemy dostępni dla wszystkich zainteresowanych w przygotowanym spotkaniu na MsTeams. 
Szczegółowe informacje dostępne są w facebook’owym wydarzeniuhttps://www.facebook.com/events/821663488453631 oraz na stroniehttps://phils.uj.edu.pl/aktualnosci/-/journal_content/56_INSTANCE_hSTt6vxZ0cH5/41606/147683757