Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2017/18

Ostatnio widać duże poruszenie w naszej szkole. Na ścianach wiszą kolorowe plakaty przedstawiające różne osoby. Dlaczego?

Dzisiaj podczas 4 lekcji na sali gimnastycznej odbyła się debata z udziałem kandydatów do Samorządu Uczniowskiego, w której mogli uczestniczyć wszyscy uczniowie. Została ona przygotowana i przeprowadzona przez Patrycję Pilzgę i Macieja Mlaka.

Kandydaci dokonali m.in. autoprezentacji, odpowiedzieli na pytania prowadzących, zadali sobie wzajemnie pytania, a na koniec mieli szansę na mowę końcową. Byli trochę zdenerwowani, ale wszyscy starali się pokazać jak z najlepszej strony. Już niebawem, czyli 27.09, będziemy mogli wybrać któregoś z uczniów, a także dwóch opiekunów Samorządu Uczniowskiego

Dla przypomnienia Szkolna Komisja Wyborcza podaje listę kandydatów do Zarządu Samorządu Uczniowskiego:
1. Kękuś Michał kl. IIIc
2. Nowak Krzysztof kl. IIa
3. Sabara Martyna kl. Ib LO
4. Taran Aleksandra kl. IIIa
5. Wojcieszyńska Katarzyna kl. IIc.
Na Opiekuna Samorządu Uczniowskiego kandyduje:
1. p. Joanna Golc
2. p. Lidia Krawczyk
3. p. Barbara Niedzielska-Adler
4. p. Iwona Szymkowicz
5. p. Paulina Warchał
6. p. Justyna Witek
7. p. Jadwiga Woźny

W tym roku szkolnym wybieramy dwóch opiekunów SU.
Wybory odbędą się w środę 27.09.2017 r.
Na Rzecznika Praw Ucznia kandyduje:
1. ks. Stanisław Czernik
2. p. Adam Nowak
3. p. Teresa Pióro

One Reply to “Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2017/18”

Comments are closed.