OKIEM MALARZY
15 października klasa 2c uczestniczyła w lekcji muzealnej organizowanej przez Muzeum Narodowe w Krakowie „Splendor i zwyczajność. Historia Polski okiem malarzy”, która odbyła się w oddziale Sukiennice. Klasa oprócz standardowego oprowadzania, pracowała metodą warsztatową – dowiadując się w jaki sposób Czytaj więcej




















