Zbiórka dla Burka i Kocurka

KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt zaprasza Państwa do wzięcia udziału

w kolejnej odsłonie akcji pomocy dla zwierzaków „Wielka zbiórka dla burka i kocurka”.

Drodzy Uczniowie, serdecznie zachęcamy Was do udziału w zbiórce dla Burka i Kocurka. Wasza pomoc jest ogromnym wsparciem dla bezdomnych zwierzaków – nie ma więc lepszego okresu na jej przeprowadzenie jak miesiąc im poświęcony!

Obecnie w Schronisku przebywa ponad 220 psów oraz ponad 360 kotów, wszystkie spragnione miłości, wszystkie potrzebujące domów i odpowiedniej opieki. Dobrej jakości karma jest niezwykle istotna dla ich zdrowia, a czasem wręcz życia. Staramy się zapewnić im najlepsze możliwe warunki. Każdy najmniejszy dar ma więc ogromne znaczenie, szczególnie przy tak dużej liczbie podopiecznych.

Miesiąc dobroci dla zwierząt to czas kiedy szczególnie chcielibyśmy zwrócić uwagę zarówno Dzieci jak i ich Rodziców na istnienie takiego miejsca jak Schronisko. Miejsce gdzie trafiają niechciane psy i koty, których jedyną 'winą’ jest to, że trafiły na nieodpowiednich ludzi. Miejsce gdzie zagubione zwierzaki czekają bezpiecznie na swoich właścicieli. Miejsce gdzie można znaleźć cudownego i wyjątkowego przyjaciela na czterech łapach.

One tu są i czekają, a ich los jest w pełni zależny od Wielkich Serc ludzi.

Serdecznie zachęcamy do udziału w „Wielkiej Zbiórce dla burka i kocurka” !

MARKI KARM:

Animonda, Applaws, Acana, Alpha Spirit, Almo Nature, Arion, Baltica, Bozita, Brit, Carnilove, Concept for life, Cosma, Catz FinefoodDolina Noteci, Dog Chow, Eukanuba, Farmina, Feringa, Fitmin, Hill’s, Happy Dog, Josera, Lukullus, Miamor, Mac’s, Oasy, Purina Pro Plan, Purizon, Rinti, Royal Canin, Rocco, Sanabelle, Smila, Orijen, Taste of the Wild, Wild Freedom.

Przyjmujemy również koce, ręczniki i zabawki.

Wszystkie dary prosimy przynosić na dyżurkę do 30 października 2024.