6. Wentylatory

Witajcie kochani uczniowie!
W związku z wyborami projektu, który ma być realizowany z uczniowskiego budżetu obywatelskiego chciałybyśmy przedstawić nasz pomysł. Otóż wszyscy wiemy jak trudno jest na co dzien przetrwać wszystkie lekcje w niezachwianym skupieniu a pomyślcie co dopiero będzie jak w końcu dopadną nas letnie upały!? Myślę że każda klasa pamięta walki z zeszłorocznym gorącem i to w jakim stopniu utrudniały one naukę. Nasz projekt rozwiązuje ten problem!
Otóż proponujemy żeby z pieniędzy szkolnego budżetu obywatelskiego zakupić wentylatory do sal które to znacząco ułatwiły by nasze funkcjonowanie w ciągu lata i pozwoliły przetrwać nieznośną temperaturę przez którą znaczna część z nas traci siłę do jakiegokolwiek działania!

Jednak Żebysmy mogły wdrożyć ten plan w życie potrzebujemy waszych głosów. A więc jeśli chcecie pozbyć się problemu nieznośnych upałów GŁOSUJCIE NA PROJEKT WENTYLATORY!!!