Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Reprezentantka 43 Liceum w Krakowie zwycięża w zawodach biegowe

Nasi uczniowie nie zwalniają tempa! Nasza reprezentantka Ania Kapustka zajęła I miejsce w Szkolnej Indywidualnej Lidze LA w biegu na 600 m!

Słoneczna pogoda w Tarnowie dodała mam energii! Ania biegła w najmocniejszej grupie, co dodatkowo ją motywowało. Toczyła zaciętą walkę z równie doświadczoną koleżanką z bieżni.

Do ostatnich metrów dziewczyny biegły ramię w ramię, jednak Ania wykazała się profesjonalizmem i przekroczyła linię mety jako pierwsza.
Gratulacje!

Nauczyciele WF

Reprezentantka 43 Liceum w Krakowie zwycięża w zawodach biegowe Reprezentantka 43 Liceum w Krakowie zwycięża w zawodach biegowe Reprezentantka 43 Liceum w Krakowie zwycięża w zawodach biegowe